Léto Ve mlýně začíná!

Školní rok se pomalu chýlí ke konci a prázdniny už jsou opravdu za dveřmi. Minulý týden jsme si ze žáky ZŠ a MŠ Holčovice a ZŠ Bruntál, Cihelní, užili poslední venkovní programy a teď už se chystáme na letní čas plný objevů, tvoření, her a setkávání!

První letní dobrodružství začne už tuto sobotu 27.6. od 10 hodin. Zveme vás na Vítání prázdnin, kde budou připravené osvěžující poháry, tvořivá dílnička i drobné aktivity, které naladí na dva měsíce volna a zážitků. A s příchodem večera se mlýn rozezní jazzem.

Při Jazzovém podvečeru Ve mlýně vás čeká živá hudba v podání skvělých hudebníků z Krnova, dobrá káva a příjemná atmosféra. Přijďte si užít letní podvečer!

Těšíme se na vás!