Nabídka pro obce

Přednášky a besedy

Nabízíme přednášky a besedy o Jeseníkách pro všechny věkové skupiny. Vždy se můžete dozvědět něco nového o místě, kde žijete. Naše přednášky i besedy jsou interaktivní, hravé a plné příběhů z krajiny a přírody Jeseníků.

Tvorba naučných stezek

Chcete svou obec představit pomocí naučné stezky? Obraťte se na nás! Pomůžeme vám najít ta nejzajímavější místa a témata ve spolupráci s místními znalci, vašimi obyvateli. A co ještě? Vytvořit texty, obrázky, vybrat fotografie a vytvořit graficky zajímavou prezentaci na informační tabuli. Také můžeme vymyslet různé interaktivní prvky, které hravě představí zajímavosti a zvýší zájem o vaši naučnou stezku i obec.

Questing

Hráli jste někdy šipkovanou, nebo hledali poklad? Určitě ano. I v questingu si něco podobného vyzkoušíte. Vydáte se na cestu, budete hledat indicie a luštit tajenku. Nepotřebujete více než list papíru, na kterém je, většinou formou veršů, popsaná trasa podle orientačních bodů. Splníte úkoly, vyluštíte tajenku a poklad bude váš!

Quest je poznávací trasa s pokladem na konci. Nemusíte dělat žádné nové tabule, využíváte toho, co už je ve vaší obci a jejím okolí. Pomůžeme vám vytvořit quest na míru pro vaši obec ve spolupráci s vašimi místními znalci.