Jumanji další level – Expedice na ostrov Urafiky

Sportovní, dobrodružný tábor ve stanech

Pro děti od 7 do 15 let
Termín: 13. 8. 2024 – 20. 8. 2024
Místo: Karlovice v Jeseníkách, Pocheňské louky
Počet dětí: 40
Cena: 4.500 Kč
Pořadatel: Actaea, z.s.
Strava: zajištěna pětkrát denně, z toho minimálně jedno jídlo teplé. Pitný režim v průběhu celého dne

Co tě čeká?

Vždycky jsi se chtěl/a vypravit s výzkumnou expedicí na dosud neprobádaný ostrov? Máš jedinečnou příležitost! Hledáme do týmu neohrožené dobrodruhy, kteří se nebojí otestovat své hranice a vrhnout se do neznáma!

Ostrov Urafiky se nachází v širém oceánu daleko od civilizace. Vždy byl opředen tajemstvími a o útesech jeho ostrých břehů i okolních mělčin je slyšet zpívat či vyprávět nejednoho námořníka. Možná, že právě ony jsou důvodem, proč na něj lidská noha dosud nevkročila… Jisté je však jen to, že nad jeho podivuhodností visí nejeden otazník.

Aby byla naše mise úspěšná, učinili jsme tedy několik podstatných kroků a opatření. Máme zajištěné informace, kvalitní vybavení, lodě, zbraně a jako průvodce jsme ti vybrali jen ty nejlepší z nejlepších, nejodvážnější z nejodvážnějších, nejdychtivější z nejdychtivějších… zkrátka naše skvělé a neohrožené cestovatele, křováky, vášnivé stopaře a lovce, experty na přežití i v těch nejextrémnějších podmínkách.  To v jejich společnosti se vydáš za poznáním skrytých zákoutí ostrova, prozkoumáš temnou džungli, ve které není nikdy nouze o cizí společnost a kde zažiješ nejedno dobrodružství.

Není jasné, čemu všemu budeme muset čelit, jisté však je, že pokud se přidáš, budeme zase o kousek blíž úspěchu. Tak co? Zůstaneš sedět doma, nebo se s námi zapíšeš do historie?

O nás aneb co Vaše děti zažijí na táboře

Na našem táboře se Vaše děti naučí nejsem samostatnosti, vynalézavosti či tvořivosti, ale i týmové spolupráci, vzájemné podpoře a ekologickému cítění. Budeme rozvíjet jejich manuální schopnosti, fyzickou aktivitu logické uvažování a schopnost socializace.

Na nezapomenutelný týden plný táborových zážitků s Vašimi dětmi se těší parta nadšených mladých lidí, které tvoření bezpečného a zábavného táborového prostředí baví a naplňuje.

Okolí tábora

Tábor je budován v oblasti rozlehlých jesenických luk mezi vesničkami Karlovice a Pocheň (Široká Niva) v prostoru, který je v průběhu léta využíván hned několika organizacemi za tímto účelem. V blízkosti tábora se nachází mělký tok řeky Opavy a dnes již obnovující se smíšený les.


Poloha tábořiště

Ke stažení

Seznam věcí na tábor

Všeobecné podmínky

Přihláška na tábor – vyplňte, podepište a pošlete naskenované mailem

Posudek o zdravotní způsobilosti – pošlete naskenované spolu s přihláškou

Bezinfekčnost – předložte při příjezdu na tábor

GDPR – vyplňte, podepište a pošlete naskenované mailem

On-line přihláška

    Zákonný zástupce 1
    Zákonný zástupce 2